Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wl@ncom

::: Hakowanie Wi-Fi (hakin9) :::

Recommended Posts

wl@ncom

hakin9 (1/2006)

Bezpieczeństwo Wi-Fi – WEP, WPA i WPA2

hakin912006pl1804or.png

wifi attack :)

pshem: moderator attack. prawa do kopiowania tresci masz ?

materiały opublikowane nielegalnie zostały wycięte.

reaz

dobra..czy tylko ja nie rozumiem tego posta? znaczy sie jakas reklama to czy ki wal??? :?

zlyZwierz

Tu były odnośniki do skanów nowego hackin9.

(oczywiście przewidziałem atak moderatorów i szybko zapisałem fotki)

Pshem: trzeba było to zostawic , tu były tylko linki , całosc była na iamgeshack , coś a'la torrent ;]

pshem

niby a'la torrent, ale widoczne na forum, a wiec publikowane na forum. a do tego nie mamy prawa.

jesli ktos chce zdobyc skany, to niech wali na pm do kolegi wl@ncom pewnie podrzuci linka

a w ogole 29zl to nie majatek, a gazetka fajna - wiem bo mam ten i pelno innych numerow - polecam kupic.

amoc

tez mam ten i inna numery ale widze ze niektorzy zabardzo sie wczuli w role moderatorow....... czemu nie usowacie bezsensownych tematow i postow paranoja.......to tak jak w zadzie wola afery niz ruszyc dupe zeby bylo lepiej ...........

wl@ncom

linki zamieściłem do osobnego 'sajta' tak żeby nie było to bezpośednio na tymże forum rozmiem moda że to 'zlikwidował' wiadomo o co chodzi przez to mogłyby być kłopoty więc zapodałem to na www które przed paroma minutami z rozpędu stworzyłem a mianowicie

http://wiifii.50webs.com

reaz

29 zl.. komu nie majatek temu nie majatek - mnie nie stac :( ale na szczescie moge sie wesprzec w czytelni;) tylko ze baba to kawal buraka i nie pozwala xerowac:( fuck.. :evil:

badtothebones

To popstrykaj fotki stron cyfrakiem :-)

marco

Hi ! Mam to w pdf-ie swego czasu lezalo na jakims ftp moge to wrzucic na jakiegos ftpa dajcie namiar i po sprawie

pshem
tez mam ten i inna numery ale widze ze niektorzy zabardzo sie wczuli w role moderatorow....... czemu nie usowacie bezsensownych tematow i postow paranoja.......to tak jak w zadzie wola afery niz ruszyc dupe zeby bylo lepiej ...........

myslisz ze to taka prosta sprawa moderowac forum ?

zaczne kasowac kazdy post ktory "juz byl" to odgonie wszystkich nowych uzytkownikow.

nie bede nic kasowal to zrobi sie bajzel.

nie czytam calego forum bo nie mam na to czasu. to co przegladam to moderuje. czasem interweniuje na pw, czasem edytuje. generalnie mam na co poswiecic moj czas, ale staram sie "zeby bylo lepiej".

co do tej "afery" - prawo jest nieublagane, a ja jestem dziwny zgred, bo praworządny. i poki jestem tutaj moderem, to nikt jawnie nie bedzie lamal prawa (w tym przypadku autorskiego). jesli ktos ma ochote publikowac cudze materialy (tak to sie nazywa kradziez) niech robi to poprzez wlasna strone. i tak podchodze do tego lekko, poniewaz nie usune linka do materialow.

a na koniec dodam ze mimo mojego podjescia - nie jestem PiS-iorem :wink:

mysle ze to zamyka temat. topic_lock.gif

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.