Kozlowvsky

NOWY ROUTER WIFI

Recommended Posts

Kozlowvsky

Cześć wszystkim jestem tutaj nowy szukam pomocy, proszę wszystkich o wsparcie! 

Wcześniej miałem router TL-WR840N ( od tp link ) kable itd wszystko od dostawców Internetu radiowego ( na wsi Wilkonice  województwo Wielkopolska )

płaciłem 50 zł i szybkość deklarowana od nich to 30/20 a w rzeczywistości ( na telefonie Xiaomi mi mix 3 ) miałem 10/6

Teraz mają nowa ofertę za 100 zł i szybkość deklarowana od nich to 100/ 30 chciałbym ją zabrać i do tego kupić zgodzili się na to bym mógł mieć swoje kable itd. kable bym kupił cat 7 jakieś dobrej firmy a router to :

Archer AX11000 od tp link ( potrzebuje wifi 6. Bo zmieniam telefon na Samsung s21 ultra 5g 512gb i 16 GB ramu ) 

Moje pytania to:

- czy taki router ma sens i czy dużo mi da w porównaniu z tym TL-WR840N?  Głównie zależy na stabilności nie przerywaniu połączeń, nie lagowaniu w grach its ) no i na szybkości również ;} to jedyny Internet u mnie  na wsi od plusa its nie chce bo potrzebuje bez limitu GB.

- wcześniej na starym routerze było podłączonych 9 urządzeń, aktualnie na nowym byłby tylko 1 ( mój telefon ) byłaby różnica zauważalna? I jakich mniej więcej prędkości pobieranie i wysyłanie mogę się spodziewać na nowym routerze kablach telefonie i oferty za 100 zł?

+  do nadajnika od nich mam 5km do domu

Pozdrawiam i proszę wszystkich o szczera odpowiedź 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się