qlimaxxxl

ASUS RT-AC750 i światłowód 300mb

Recommended Posts

qlimaxxxl

Witam, jestem tu nowy więc przepraszam jeżeli napisałem temat w złym dziale . Mam wielki problem z którym sam nie umie sobie poradzić , no chyba że metodą prób i błędów i na kupnie kilku routerów ,kart sieciowych wifi i testach, na co mnie nie stać , by tak zrobić ,więc może ktoś tutaj mi pomoże. A więc:  Od kilku dni mam Internet światłowód od orange do 300mb,  pod głównym routerem od orange ,wifi na laptopie łapie mi koło 200mb/s ,pod kablem 320mb/s , gdy kupiłem drugi router Asus RT-AC750 , to mam dwa połączenia ,standard wifi oraz 5g, na zwykłym osiąga prędkość do 60mb/s a na 5g lekko ponad 100mb/s , dodam że dzieli odległość mnie koło 2 metrów od routera , i pytanie brzmi czy ten router jest naprawdę taki wolny ? czy może coś w konfiguracji źle zrobiłem ,  na tel wifi pod głównym routerem orange łapie koło 260 mb , a na Asusie gdzieś 130mb , już nie mam pojęcia co zrobić 

SLX

A w jaki sposób jest podłączony ten Asus - przewodem do routera Orange czy łączy się z nim przez WiFi? Pokaż jak wygląda zakładka Wireless w panelu konfiguracyjnym Asusa. Sprawdź na zakładce Bridge czy jest włączony tryb "AP Only".

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się