Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Slaby

Nazwa Wi-Fi inna od SSDI

Recommended Posts

Slaby

Dzień dobry .

System windows 10  sieć na routerze zawsze nazywała się tak jak na foto TAJGA  ale musiałem zmienić router i teraz nazywa sie INTERNET DOMOWY 383..... .Jak pozbyć się tej nazwy TAJGA ?! wyczyściłem rejestr i nadal to siedzi  niby w niczym nie przeszkadza ale lubię mieć porządek :) 

Przechwytywanie.PNG

SLX

Może sprawdż pod tym linkiem na dole "Zarządzaj znanymi sieciami", czy jest możliwość usunięcia jej.

Slaby
13 godzin temu, SLX napisał:

Może sprawdż pod tym linkiem na dole "Zarządzaj znanymi sieciami", czy jest możliwość usunięcia jej.

Tam nie ma .. Prawdopodobnie można było to zmienić w : Panel sterowania/sieć i internet/połączenia sieciowe - ale sęk w tym ,że  nie ma tam ikony  wifi  /a powinna być/ 

SLX

Faktycznie powinna tam być i wtedy jest możliwość zmiany nazwy. Niestety nie wiem czemu jej nie masz. Sprawdziłem u siebie w rejestrze i jest taki klucz: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Network\{4D36E972-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}\{DB5777B6-38CF-41D3-9FB9-C173BF577AB1}\Connection gdzie jest nazwa połączenia. U Ciebie te identyfikatory pewnie są inne. Ewentualnie wyszukaj słowo "TAJGA" w rejestrze.