JadziaW

ASUS DSL AC68U nie pobiera części plików

Recommended Posts

JadziaW

Kilka dni temu zmieniłam router do Neostrady DSL. Z oryginalnego z Orange na ASUS DSL AC68u. Zaktualizowałam oprogramowanie.

Internet działa. Podłączyłam po kablu reapeater w jednej częci domu i AP w drugiej części. Wszystkie komputery mają dostęp do sieci.

Problem w tym, że przy pobieraniu zwłaszcza programów np. antywirusowego, Mozilli Firefox, aktualizacji Windows 10, i innych rzeczy ze strony Microsoftu oraz filmów z tvp vod- zaczyna ciągnąć ale blisko końca przestaje. Prędkość spada do zera i nie można ukończyć pobierania. Myślałam, że to wirus i sformatowałam jeden komputer. Nie mogę teraz pobrać aktualizacji do Win 10 ani programu antywirusowego. W każdym razie sam format nic nie zmienił.

Z You Tube, cda.pl - pobiera normalnie. Z chomika raczej pobiera. We wszystkich komputerach w domu jest tak samo. Akcelerator pobierania nic nie daje -choć dotąd był niezawodny.

Wyłączyłam firewala w routerze ale to nic nie zmieniło. to samo inne zabezpieczenia, które oferuje.

Proszę o pomoc.

Edytowano przez JadziaW

JadziaW

Problem rozwiązany: włączyłam blokowanie po słowach kluczowych i po URL.

Wpisałam 2 słowa dotyczące treści +18. Nie wiem jaki wpływ te słowa miały na np. Windows update, ale miały.

Wyłączyłam tę opcję. Włączyłam z powrotem firewalla i inne :blokowanie złośliwych stron, ochrona przed włamaniami i jest wszystko OK!

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się