Oprogramowanie forum zostało zaktualizowane. Zmienił się sposób logowania: jako nazwy użytkownika należy użyć tzw. "nazwy wyświetlanej" jeśli była różna od poprzedniego loginu lub adresu email.

AmnesiaWIFi

Połączony z siecią OPN problem

2 posty w tym temacie

Cześć, otóż mam ostatnio problem. Namierzyłem pewną sieć OPN. Spróbowałem się z nią połączyć - oczywiście nie zadziałało. Pomyślałem więc, że sieć ma filtrowanie maców. Więc zmieniłem mac na klienta - udało mi się połączyć. Po wywołaniu polecenia iwconfig jest nazwa sieci oraz skojarzony z nią AP. Problem w tym, że nie mam dostępu do Internetu, mimo połączenia się z siecią. Dodam też, że po uruchomieniu programu Wireshark przechwytuje on dane z sieci. Ogólnie nic tam nie ma; co jakiś czas moja karta Wi-Fi wysyła dhcp, sieć rozgłasza jeszcze jakąś dziwną rzecz. Who is adres_ip? tell me adres_ip_inny. Prawdopodobnie chodzi o to, żebym manualnie ustawił moją kartę, ale skąd wziąć maskę, ip itd. Drugie pytanie to czy można sprawdzić przed atakiem ilu bitowy jest klucz WEP oraz czy ma PSK?

0

kolego pomyliłeś fora to nie forum hackerskie przykro mi. A jeśli koniecznie chcesz wiedzieć czegos sie nauczyć polecam iść do szkoły

0

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się