Oprogramowanie forum zostało zaktualizowane. Zmienił się sposób logowania: jako nazwy użytkownika należy użyć tzw. "nazwy wyświetlanej" jeśli była różna od poprzedniego loginu lub adresu email.

marekl1

rejestrator monitoringu podłączenie do sieci przez wi-fi

7 postów w tym temacie

Czy możliwe jest podłączenie rejestratora do sieci wi-fi za pomocą bezprzewodowej karty sieciowej USB np. TL-WN722N

0

Nie spotkałem się z takim rozwiązaniem. Porty USB w tych maszynach służą zazwyczaj do konfiguracji, podłączenia pamięci zewnętrznych, kopiowania nagrań.  W dokumentacji rejestratora (wideoserwera) powinno być to opisane.

Napisz co to za urządzenie.

0

prościej kupić zwykły Access Point i ustawić go w tryb Client a rejestrator podłączyc kablem do tego Access pointa i po sprawie

0

Czytaj ze zrozumieniem: "wi-fi za pomocą bezprzewodowej karty sieciowej USB". Z podkreśleniem USB, nie ethernet.

0

rozumiem ale doświadczenia z rejestratorami mam ładnych parę lat i wiem że nie da się tego osiągnąć poprzez kartę ( przynajmniej nie spotkałem sie z taką obsługą ) wiec zaproponowałem rozwiązanie które da taki sam rezultat i będzie działać na 100%

0

Dziękuję za informację. Jest to rejestrator EasyCam EC-7804M. Miałem wątpliwości które urządzenie wybrać do połączenia z istniejącą siecią wi-fi kartę czy Access point.

0

Dziękuję za pomoc miałem podobny problem co kolega ale dzięki Adminowi udało się go rozwiązać. Pozdrawiam

0

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się