Oprogramowanie forum zostało zaktualizowane. Zmienił się sposób logowania: jako nazwy użytkownika należy użyć tzw. "nazwy wyświetlanej" jeśli była różna od poprzedniego loginu lub adresu email.

lukilks

cisco epc3928 prędkość po wifi

5 postów w tym temacie

Witam. Korzystam z modemu jak w temacie (internet w kablówce) mam problem z prędkością transmisji po wifi. Modem nie chce pracować z transmisja 300 Mbps. Zaznaczę ze karta w laptopie obsługuje ten standard i na modemie tplinka nie ma z tym problemu oczywiście jak zmienię szerokość pasma na 40 MHz. W cisco szerokość mam ustawiona na auto (20,40) nie mozna wybrać samego 40. wydaje mi sie ze modem cisco i tak pracuje z szerokością kanału 20 mimo wybrania auto a wtedy nie uzyskam chyba 300 Mbps. Czy jest jakiś sposób aby uzyskać 300 Mbps na tym cisco ?

post-1704-0-95597100-1483783012_thumb.jpg

post-1704-0-86812400-1483783033_thumb.jpg

0

zmień na kanał 3 , zobacz czy nie da sie na twojej karcie sieciowej wymusić tryby 300Mbps  w ustawieniach gdzieś

0

na każdym kanale jest to samo. nie da sie w ustawieniach karty wymusić 300. router automatycznie ustawia 150 pewnie dlatego ze jest za dużo sieci do okoła. w cisco nie moge na sztywno ustawić 300 w tplinku sie da wiec chyba nic z tym niestety nie zrobię prócz korzystania z wifi przez tplinka chociaż zależało mi aby mieć jeden router tylko sisco. tak bedą musiały byc dwa :/

0

możesz użyc tp-linka jako Access Pointa i nie bedzie to miec wiekszego znaczenia ze uzywasz dwoch urzadzen

0

ja wiem ale zdecydowałem sie na router z wifi od dostawcy internetu zeby stało mi tylko jedno urządzenie nie dwa :) gdzie jeszcze za wifi z routerze liczą sobie więcej do abonamentu wiec bede musiał zawalczyć z nimi.

0

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się