Oprogramowanie forum zostało zaktualizowane. Zmienił się sposób logowania: jako nazwy użytkownika należy użyć tzw. "nazwy wyświetlanej" jeśli była różna od poprzedniego loginu lub adresu email.

Anka_28

Wydzielenie sygnału WiFi z gniazdka LAN

2 posty w tym temacie

Cześć Panowie ;)

ponieważ jestem dziewczyną (wprawdzie po polibudzie ;)) jednak proszę o łagodne potraktowanie :)

Sytuacja wygląda tak, że wynajmuję piętro w budynku. Na parterze mieszka właścicielka (babcia)

i ma obsesje na punkcie szkodliwości wifi, więc jedyne co mi udostępnia,to gniazdko LAN.

Czy jest jakiś sposób/sprzęt - tak abym mogła we własnym zakresie wydzielić sobie wygnał wifi z gniazdka LAN ? 

Tak jak mówiłam - nie mam dostępu do routera , ale każdy podłączony do gniazdka komputer działa, IP jest dynamiczne.

Dziękuję i pozdrawiam :)

Anka. 

0

Do tego służy Access Point, ewentualnie bezprzewodowy router pracujący w trybie AP, ze złączem Ethernet. W zależności o tego jakie masz urządzenia odbiorcze musisz dobrać odpowiednie opcje, najpopularniejsze są urządzenia na 2,4GHz pracujące w trybie 802.11g, nowsze laptopy obsługują tryb "n", niektóre nawet "ac".

0

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się