Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suarez2314

Samsung s6 sam laczy sie z wifi

Recommended Posts

suarez2314

Witam mam pytanie,w mojej pracy jest udostepniony internet.Zeby zaczac korzystac trzeba zalozyc konto i na jeden dzien jest 60 min korzystania.Pewnego dnia gdy pracowalem wyszedlem na papierosa zobaczylem ze wyskoczyly mi powiadomienia fb i itp.W tym dniu nie logowalem sie na konto a ni nic.Mozliwe ze to wlamanie ? Dodam ze siec wifi mialem wlaczona,lecz danych nie mam nawet zapamietanych na stronie logujacej prosze pomoc dzieki

SLX

A wylogowałeś się z Facebooka jak ostatnio korzystałeś?

suarez2314

Z Facebooka się nie wylogowuje jestem cały czas zalogowany na apce na fonie a co ?

SLX

No to chyba normalne, że dostajesz powiadomienia jak jesteś ciągle zalogowany. Facebookowi czy innej aplikacji przecież nic do tego na ile czasu Ty dostajesz dostęp do Internetu od swojego operatora.

suarez2314

Znaczy to jest hotspot wifi jak w centrum handlowym lub lotnisku 60 min darmowego internetu a chodzi mi dokładnie oto że nie logowaniem się wtedy kiedy wyskoczyły mi te powiadomienia więc dostępu nie miałem do internetu tylko wifi było włączone i z tą siecią byłem połączony lecz nie korzystałem z tych 60 min

I chyba bez połączenia z internetem nie dostanieszczęście powiadomień

SLX

Znaczy pisząc "logowanie" masz na myśli uzyskanie dostępu do Internetu przez WIFI... Skoro wyskoczyły powiadomienia to musiałeś mieć dostęp do Internetu. Może masz włączony Internet przez sieć komórkową, albo któraś z aplikacji na komórce ma możliwość jej włączenia (pewnie sam Facebook ma takie uprawnienie).