Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

0btain

Pytanie - Najpopularniejsze Routery?

Recommended Posts

0btain

Siemano,Witam,Hej!

A wiec bede wbijac to polszczy z niemiec i mam pytanie takie:

Jakie sa najbardziej popularne routery pochodzace od najbardziej popularnych ISP. - Chodzi mi o wasza okolice.

Chcialbym przyszykowac sobie/wam taka liste z najbardziej popularnymi routerami i explotami/cve'sami itp.

Mam nadzieje ze nie bylo tego jeszcze na forum bo szukalem z 5 min opcja szukaj i nic.

Z pakietem!

Inwigilator

Siemanko,Witam,Hej!

A wiec będę wbijac to polszczy z niemiec i mam pytanie takie:

Jakie sa najbardziej popularne routery pochodzące od najbardziej popularnych ISP. - Chodzi mi o wasza okolice.

Chciałbym przyszykować sobie/wam taka listę z najbardziej popularnymi routerami i explotami/cve'sami itp.

Mam nadzieje ze nie było tego jeszcze na forum bo szukalem z 5 min opcja szukaj i nic.

Z pakietem!

Najpopularniejsze u ISP? Wszystkie z dolnej pułki. Większość małych ISP kosi koszty przyłączenia, i posiłkuje się chińszczyzną: Netis, TPlink, Toto itp. Nie ma co testować różnice są nie wielkie, Wszystkie routery "150-300,, w przedziale cenowym do 100 zł, osiągną max połowę  deklarowanej przepustowości (od 50- do 60 Mb/s - kabel, wifi od 20 do 40 Mb/s). Układy radiowe różnią się nie znacznie mocą nadawania. Wydajność adekwatna do ceny.

Chcesz mieć porządny router na lata?  odkładaj 500zł. w rajchu dobrze płacą więc nie żałuj. 

0btain

Najpopularniejsze u ISP? Wszystkie z dolnej pułki. Większość małych ISP kosi koszty przyłączenia, i posiłkuje się chińszczyzną: Netis, TPlink, Toto itp. Nie ma co testować różnice są nie wielkie, Wszystkie routery "150-300,, w przedziale cenowym do 100 zł, osiągną max połowę  deklarowanej przepustowości (od 50- do 60 Mb/s - kabel, wifi od 20 do 40 Mb/s). Układy radiowe różnią się nie znacznie mocą nadawania. Wydajność adekwatna do ceny.

Chcesz mieć porządny router na lata?  odkładaj 500zł. w rajchu dobrze płacą więc nie żałuj. 

Nie zrozumiales mnie chyba. Chodzi mi ze chce zrobic LISTE routerow i do nich zrobic liste exploitow. Jak narazie mam kilka do liveboxow znalezionych i jak bede w polsce postaram sie je przetestowac :). Zawsze koszty sa ciete bez znaczenia czy to Polska czy Niemcy czy Zimbabwe , i dlatego wbicie/uzycie/stworzenie exploita do takich routerow jest przyjemnoscia ;) 

Dzieki za odpowiedz!

Z pakietem