Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

doli2

Ubiquiti Nanostation M2

Recommended Posts

doli2

Witam Szanownych Forumowiczów!!!

Potrzebuję pomocy w rozwiązaniu poniższego problemu.

 

Posiadam urządzenie UBIQUITI NANOSTATION M2 , po zalogowaniu się urządzenia do sieci występuje  brak  wyświetlaniem pierwszej strony WWW  z przekierowaniem na stronę logowania PPPoE  (login i hasło pobrane z punktu  udostępniającego WI-FI), bądź strony startowej z zatwierdzenia regulaminu lub tam gdzie trzeba wpisać kod SMS żeby dalej móc przeglądać WWW są to darmowe hotspoty . (np. wpisuję www.onet.pl ale przekierowuje się automatycznie na stronę logowania, wpisując adres strony logowania też nie wchodzi ).  Urządzenie prawidłowo loguje się do sieci, następnie przestawiam połączenie lokalne z statycznego na automatyczne IP(zgodnie z zasadą), przestawiając lub nie  i tak można wyświetlić strony WWW do zalogowania bądź zatwierdzenia regulaminu, na tych samych hotspotach karta WI-FI w laptopie i kolejna karta WI-FI ALPHA na usb łączy się i wyświetla stronę logowania. Używam FIREFOX, CHROME oraz IE. Oprogramowanie UBIQUITI zostało zaktualizowane do najnowszego, przestawienie na tryb pracy radia z "WDS". nie pomaga.

 

Przykładowa strona  z przekierowaniem zapisana dzięki karcie WIFI usb:

Połączenie szyfrowane: wysoki poziom szyfrowania(TLS,DHE_RSA_WITH_AES_128_CBC_SHA , 128-BITOWE KLUCZE: Oglądana strona została zaszyfrowana przed przesłaniem przez sieć Internet.

Inna strona o tych samych właściwościach  j.w w innym hotspocie wyświetla się.

 

Niektóre HOTSPOTY ze stronami logowania PPPoE i wszystkie inne bez logowania działają prawidłowo na NANOSTATION M2. Proszę o pomoc jak ustawić urządzenie lub przeglądarkę tak ażeby wyświetlało WWW w PPPoE tak jak na  zwykłych  kartach WIFI. UBIQUITI ma lepszy zasięg od zwykłych kart na usb.

Oto moje zrzuty: http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=13682062#13682062

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach