Skocz do zawartości

Zdjęcie

Powrót ustawień fabrycznych

• Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi w tym wątku

#1 kamm93

kamm93

Nowicjusz

• Nowi użytkownicy
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 03 luty 2012 - 08:05

Witam od razu na początku powiem ze nie chodzi o router , otóż posiadam internet radiowy wiadomo antena na dachu itp .. , do tego mam kartę sieciową TP-LINK WN350GD.Od dnia wczorajszego nie mogę połączyć się z siecią NETGEAR z której korzystałem od maja 2011roku, dlatego że piszę że mam ograniczony dostęp ale to wszystko wina tego że zalogowałem się na stronę netgear znaczy wiadomo w przeglądarce wpisalem 10.0.0.1 i podałem admin admin wszystko ok zalogowało chciałem tam wejść aby odblokować pewien port ale automatycznie zrobiło mi update softa netgear na tej stronie po update internet przestał działać jest sygnał ale jak się połączy to pisze trwa weryfikowanie i dostęp ograniczony. No i moje pytanie brzmi , czy są jakieś szanse na przywrócenie ustawień fabrycznych? , może format dysku ? przywracanie systemu nic nie dało , czy poprostu musze jeszcze raz kupić tą kartę ??? dodam ze mam Win 7 Ultimate 32bit

pozdrawiam czekam na odp :)
  • 0

#2 SLX

SLX

Obeznany epik

• Administratorzy
  • PipPipPipPipPip
  • 828 Postów:

Napisany 03 luty 2012 - 13:22

Zazwyczaj routery mają możliwość przywrócenia domyślnej konfiguracji za pomocą przycisku na obudowie. Więc, albo poszukaj instrukcji do swojego modelu i tam powinno być opisane jak to zrobić, albo znajdź ten przycisk i go wciśnij, a potem zrestartuj router, albo wyciągnij wtyczkę zasilania, następnie wciśnij przycisk i go trzymaj jednocześnie włóż wtyczkę z powrotem.
  • 0