Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hankmoody

Reaver WPS zatrzymuje się i wyrzuca ostrzeżenia

Recommended Posts

hankmoody

Witam was.

Ostatnio natknąłem sie na program Reaver (program do hackowania Wi-Fi WPA/WPA2 poprzez dziurę w WPS).

Zaraz go dowaliłem do mojego backtracka i zacząłem działać.

Jedynie w tym problem, że za kazdą razą kiedy zaczynam działac to po dłuższym oczekiwaniu wyskakują mi jakieś warningi i sie nic nie dzieje, jedynie komunikat sie powtarza.

Używał ktoś tego programu już i działał tak jak to w tutkach prezentowane jest?

Karta w tryb monitoringu, skan airodumpem, atak na wybraną sieć i na tym sie akcja kończy.

Korzystam z backtrack5 i karty tp-link 722n.

Tommy

Kolego update reaver-a do 1.4-svn pomaga na timeout-y a te które zostają zabij przez -c

hankmoody

Ustawiałem kanały...

Nic sie nie zmieniło...

Poza tym zauważyłem, że wash pokazuje mi tylko otwarte sieci.

Może to wina karty...

Na innym forum kolega ma RTL 8187 i mu wszystko leci, ja mam AR9271 ath9k więc moze tu przyczyna...

Mam wersje 1.4. Zrobiłem to przez polecenie: svn checkout http://reaver-wps.googlecode.com/svn/trunk/ reaver-wps-read-only

Tommy

Ja testowałem RTL8187L oraz WN722N (dokładnie to samo co WN422G) i na obu czasem się zatrzymuje.

Gdy sygnał jest dobry, wszystko idzie dobrze. Według mnie ten margines to -70dbm...

Ale są to luźne obserwacje, za mało jeszcze testowałem.

hankmoody

Mam właśnie 722n i w ogóle nie rusza...

Jakiego systemu używasz?

Tego z sygnatury?

Się już zarejestrowałem i chce pobrać...

83artek

Reaver jest obsługiwane tylko na platformie Linux, wymaga libpcap i libsqlite3 bibliotek i może być zbudowany i zainstalowany za pomocą polecenia:

$. / Configure

$ Make

# Make install

Aby usunąć wszystkie zainstalowane / stworzone przez Reaver:

# Make distclean

ZASTOSOWANIE

Zazwyczaj wymagane tylko argumenty Reaver to nazwa interfejsu i BSSID tarczy AP:

# reaver -i mon0 -b 00:01:02:03:04:05

Kanał i SSID (pod warunkiem, że identyfikator SSID nie jest zamaskowany) w celu AP zostanie automatycznie identyfikowane przez Reaver, chyba że wyraźnie określone w linii poleceń:

# reaver -i mon0 -b 00:01:02:03:04:05 -c 11 -e linksys

Domyślnie, jeśli AP przełącza kanały, Reaver będzie również zmienić kanał odpowiednio. Jednak ta funkcja może być wyłączona poprzez ustalenie interfejsu kanału:

# reaver -i mon0 -b 00:01:02:03:04:05 --fixed

Domyślnie otrzymać limit czasu wynosi 5 sekund. Ten czas oczekiwania można ustawić ręcznie w razie potrzeby (minimalny okres oczekiwania wynosi 1 sekundę):

# reaver -i mon0 -b 00:01:02:03:04:05 -t 2

Czas opóźnienia między próbami domyślnie pin to 1 sekunda. Wartość ta może być zwiększona lub zmniejszona do nie-nieujemną liczbą całkowitą. Wartość zero oznacza brak opóźnienia:

# reaver -i mon0 -b 00:01:02:03:04:05 -d 0

Niektóre punkty będą czasowo zablokować ich stan WPS, zwykle na pięć minut lub mniej, gdy "podejrzanych" zostanie stwierdzona aktywność. Domyślnie, gdy stanie blokady zostanie wykryty, Reaver będzie sprawdzać stan co 315 sekund (5 minut i 15 sekund) i nie nadal brute szpilki zmuszając do stanu WPS jest odblokowany. Kontrola ta może być zwiększona lub zmniejszona do każdej nieujemną wartość:

# reaver -i mon0 -b 00:01:02:03:04:05 --lock-delay=250

Aby uzyskać dodatkowe wyjścia, opcja verbose mogą być świadczone. Zapewnienie opcji verbose dwukrotnie zwiększy szczegółowość i wyświetlanie każdego numeru pin jak to próbowali:

# reaver -i mon0 -b 00:01:02:03:04:05 -vv

omyślny limit czasu otrzymania M5 i M7 WPS wiadomości reakcji 0,1 sekundy. Ten czas oczekiwania można ustawić ręcznie w razie potrzeby (max limit czasu wynosi 1 sekundę):

# reaver -i mon0 -b 00:01:02:03:04:05 -T .5

Niektóre biedne WPS implementacje spadnie połączenie na podłodze, gdy nieprawidłowy PIN jest dostarczany zamiast odpowiadać komunikatem NACK jak specyfikacje dyktować. Aby uwzględnić to, jeśli M5/M7 limit zostanie osiągnięty, to jest traktowany tak samo jak NACK domyślnie. Jednakże, jeśli wiadomo, że cel AP wysyła NACKS (większość nie), funkcja ta może być wyłączona, aby zapewnić większą niezawodność. Ta opcja jest bezużyteczne jako Reaver automatycznie wykryje czy AP prawidłowo reaguje NACKs lub nie:

# reaver -i mon0 -b 00:01:02:03:04:05 --nack

Podczas gdy większość punktów nie obchodzi, wysyłając EAP FAIL wiadomość do zamknięcia sesji WPS jest czasami konieczna. Domyślnie ta funkcja jest wyłączona, ale może zostać włączony do tych punktów, które jej potrzebują:

# reaver -i mon0 -b 00:01:02:03:04:05 --eap-terminate

Po 10 kolejnych nieoczekiwanych WPS wystąpienia błędów, wiadomość zostanie wyświetlone ostrzeżenie. Ponieważ może to być znak, że AP jest limitowanie próby pin lub po prostu przeciążony, spać można umieścić w miejscu, które pojawią się, gdy te komunikaty ostrzegawcze:

# reaver -i mon0 -b 00:01:02:03:04:05 --fail-wait=360

Joda1

Witam

odświeżę temat

Reaver pisze gdy go uruchamiam "failed to initialize interface mon0 oraz failed to recover wpa key" w tut w necie znalazłem taką komendę do uruchomienia reavera   (reaver -i mon0 -b bssid sieci  -vv) może ona jest z ła proszę o pomoc .Gdy dokładam do tej komendy -c pisze że połączył mon0 z tym kanałem ale pozostałe jak wyżej. Bssid kopiuję z tego co pokazuje karta w trybie monitor to raczej jest poprawne. Nie wiem jak z tym ruszyć. na koniec jeszcze pisze nothing done nothing to save Proszę o pomoc w uruchomieniu reavera

Pozdrawiam