Zaloguj się, aby obserwować  
mertin

Uwaga oszuści! Krajowy Rejestr Pracodawców i Pracowników

Recommended Posts

mertin

Witam.

Post w problemach :) bo do działu "Na luzie" sie nie nadaje :)

Kilka dni temu dostałem pismo z "urzedu" o zapłatę 115 zł za wpis do KRPIP no a że jestem z czasem ciekawski i niedawno prowadziłem firmę i nic takiego nie musiałem płacić to sprawa mnie zaciekawiła.

Szklana kóla GOOGLE mowi, że to oszustwo i proba wyłudzenia kasy w łatwy sposób poniżej podaję kilka informacji oraz w załączeniu skan listu.

"W związku z licznymi informacjami i telefonami od przedsiębiorców - zwracamy uwagę na komunikat wystosowany przez Krajowy Rejestr Pracodawców i Pracowników w Polsce z Bielska-Białej:

.

W związku z docierającymi do KRPiP.pl w Bielsku-Białej, doniesieniami dotyczącymi odpłatnego wpisu do "Krajowego Rejestru Pracodawców i Pracowników" informujemy, że działalność firmy Krajowy Rejestr Pracodawców i Pracowników z Bielska-Białej nie ma nic wspólnego z brzmiącą podobnie nazwą firmy i nie wysyła pism z blankietami do zapłaty.

Spółka z o.o. Krajowy Rejestr Pracowników i Pracodawców z Warszawy ul. Złota 61 00-819 Warszawa jest adresatem pism z blankietami do zapłaty.

Powoływanie się przez tę firmę w swoich pismach na zapisy "ustawy o statystyce publicznej" i wzywanie do opłaty, używając nazwy KRPIP, lub pełnej nazwy Krajowy Rejestr Pracodawców i Pracowników, jest bezpodstawne i sprzeczne z zasadami ustawy UOKiK."

adres gdzie można więcej się dowiedzieć to:

http://www.krpip.pl/informacje.php

Na dole formularze o wszczęcie postępowania dla osób które wpłaciły pieniądze lub nie

Do adminów :) proszę o podpięcie tematu na samej górze :)

post-18428-0-29854000-1314782066_thumb.jpg

Wifiman

przypięty :P

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować