Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ihsahn

UKE nas gnębi...

Recommended Posts

ihsahn

Dwa lata temu zachciało się im wykonanie planu działań w syt. szczególnych zagrożeń. Kilka tygodni gryzmolenia w wordzie, wysyłania pism do ministerstw itede itepe.

Rok temu gorzej, analiza rynku telekomunikacyjnego - czyli wypisywanie wszystkich miejsc, gdzie świadczymy usługę dostępu do internetu łącznie z podaniem numerów budynków klientów. Wypowiadałem się już na ten temat. Problemy z wdrożeniem TERYT do systemu, teoretycznie tylko 30 dni na przygotowanie (praktycznie znacznie krócej, bo pisma przychodziły z opóźnieniem), a dziś tepesa dostaje PEŁNE dofinansowanie na wykonanie infrastruktury w 68 gminach w POlsce. Ciekawe... :huh:

A dziś? Inwentaryzacja pokrycia istniejącą infrastrukturą telekomunikacyjną. klik. Paranoja, znowu podawanie szczegółów, ale tym razem oprócz konkretnych lokalizacji (łącznie z numerem ewidencyjnym działki!) musimy podać nazwę obiektu, warstwę (czy to szkieletowa, dystrybucyjna czy dostępowa) i uwzględnić węzły, punkty styku, ŁĄCZENIA KABLI (!) i wiele innych pierdół. I po co to? Czy to nie jest zbytnia ingerencja w naszą prywatność? Może w przyszłym roku zaczną nas rozliczać z tego, ile wtyków rpsma mamy w naszych sieciach? WRRRRR I oczywiście, znowu magiczne 30 dni na wykonanie tego gów**

Jak tam, dostaliście te radosne pisemko? :D

rumi_1984

No przecudowne pisemko...

pomijając fakt że nikt nie ma ochoty przedstawiać szczegółowych danych dotyczących firmy to ja osobiście nie rozumiem co drugiego słowa w tych formularzach i nie mam pojęcia co tam wpisywać.... Mam malutką sieć ( 150 userów) a oni mają wymagania jakbym wojował z TP.

entrop

właśnie z tym ^&*($%^ walczę ten ich weryfikator do przez okno można wyrzucić. Autouzupełnianie dopisuje mi numer ulicy z TERYF, a walidacja krzyczy że błędny kod.

współrzędne geograficzne nie muszą być wpisywane, ale po ładowaniu plików xml wyrzuca błędy i nie przyjmuje, to jest chore.Instrukcja do tego ma chyba ze 150 stron. Ktoś już to wypełnił bez błędów ?

teraz coś takiego dostałem przy przesyłaniu xml z danymi firmowymi:

Wystąpiły problemy przy weryfikacji zgodności dokumentu z definicją

ERROR [line 21, char 12]: element 'podmiot_przekazujacy_informacje' is not allowed for content model '((element_infrastruktury_do_laczenia_kabli_teleinf,podmiot_przekazujacy_info

rmacje),osoba_przekazujaca_informacje)'

jak mi ktoś powie o co chodzi to będę wdzięczny

a na ich forum tematy mogą zakładać tylko moderatorzy, super pomysł ....

WiruSSS

Witam, niestety też nie rozumiem większości z tych formularzy ...mam nanosieć z kilkudziesięcioma userami. Jeden most radiowy i 3 nadajniki. Czy znalazlby się ktoś kto pomóglby w wypełnieniu tych formularzy?