Oprogramowanie forum zostało zaktualizowane. Zmienił się sposób logowania: jako nazwy użytkownika należy użyć tzw. "nazwy wyświetlanej" jeśli była różna od poprzedniego loginu lub adresu email.

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LukaszW

Dziwna sprawa... Problem z wifi.

3 posty w tym temacie

Witam.

Szukałem, szukałem ale nie znalazłem.

Mój problem przedstawia się tak :

internet mam z Multimo, router CERBERUS P 6331-4A, w komputerze z tyłu mam modem i taką przykręconą do niego rurke, dzięki czemu mój komputer łaczy się z internetem bezprzewodowo (od tej 'rureczki' w komputerze do routera przy telefonie).

Wszystko jest OK< internet śmiga aż miło.

Problem pojawia się gdy próbuję się połączyć do internetu za pomocą laptopa tj. wifi. Próbowałem już dwoma laptopami - czyli to nie wina lapka. Oba laptopy WYKRYWAJĄ sieć Multimo, która jest niezabezpieczona, lecz gdy się z nią próbuje połączyć, to wyskakuje komunikat, że nie można nawiązać połączenia. System na komputerze to windows xp, na laptopach windows 7.

Próbowałem już na różne sposoby, ale nic nie pomagało.

Nie mam pojęcia co pozmieniać żeby laptop mógł się bez problemu łączyć z tą siecią, dlatego proszę o pomoc.

Pozdrawiam i z góry dziekuję życzliwym forumowiczom.

0

blokada mac , wpisz mac'a lapka do routera i będzie ok , po za tym nie ten dział

0

mam rutera Netia spot zawiesza się przy starcia nie idzie go załończyc trza go resetować na białą diodę ,przy poprzednim dłuższym działaniu ,a operator z tego względu mi wymienił na nowy i jest to samo ,teraz nie wiem co robić ,czym jest przyczyna mógł mi ktoś kwestii doradzić

0