Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fonesko

Program RauI

Recommended Posts

fonesko

Witam mam w laptopie zainstalowany program raui , jest to standardowy program do komunikacji wifi w Benq

Wiec szukając sieci nie zabezpieczonych pojawiaja mi sie ikonki ruterów oraz ikonki kart (expres card) wiec podłaczyłem sie do ikonki karty i inicjałami B/G niezabezpieczonej no i uzyskałem podłaczenie (siła sygnału znakomita) ale netu nie mam! Skanowałem kilkoma programami i pokazoje mi sie tylko w sieci moj komp a zaden inny nie :(

Czy jest jakas szansa na neta?Skanowałem air snare , lanhelper

wojtekkkkkk

dzizas, moze filtracja,moze dhcp wylaczony, moze pppoe, moze ci pisac ze niezabezpiczona a ty w to wierzysz. starales sie cos wogole i tym poczytac?:/

fonesko

Zrobiłem postepy :)

mam połaczenie z gosciem tylko nie dziala mi internet , skanowałem i podmieniłem ip oraz mac, wystapił bład adresow ip, :) czyli juz jestem blisko teraz musze jeszcze znalesc dns i brame . Podobno mam szukac adresow ip konczacych sie na 1 lub 254 czy to prawda? moze ktos ma inny pomysł jak moge znalesc brame i dns?

bitlan

wg. mnie dns mozesz uzyć dowolny.. tylko nie z TPSA bo nie wiadomo co za dostawca internetu a tpsa blokuje uzwanie ich dns z poza ich infrastruktury... tak ze najlepiej skorzystać ze standardowego... a na początek to mozna sie bawić zmieniać ip bramy i pingować jakieś ip :) i wtedy dns nie trzeba