Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mir67

wykaz miast z WIMAX NETIA

Recommended Posts

mir67

Technologia WiMAX dostępna jest w następujących miejscowościach:

Bełchatów, Bielsko-Biała, Białogard, Białystok, Bolechowo, Bydgoszcz, Chełmno/Świecie, Chojnice, Chwaszczyno, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Elbląg, Gądki, Gdańsk, Gdynia, Grudziądz, Gniezno, Inowrocław, Jarocin, Kalisz, Katowice, Kielce, Kołobrzeg, Konstancin, Koszalin, Krapkowice, Kraków, Krotoszyn, Kwidzyn, Lębork, Lublin, Malbork, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Targ, Olsztyn, Oława, Opole, Ostrowiec Świętokrzyski, Ostróda, Ostrów Wielkopolski, Otwock, Pabianice, Piaseczno, Pila, Puławy, Radom, Raszyn, Rokietnica, Rzeszów, Siechnice, Słupsk, Sulicice, Szczecin, Tarnobrzeg, Tczew, Toruń, Warszawa, Wieliczka, Włocławek, Zakopane, Zamość Zgierz

na stronie www.partner-netia.com

są dostępneaktualne cenniki usług

oraz formulaz zamawiania usług NETII online

mcozio

w tarnobrzegu słyszałem opinie o tym ze shit jakich mało - juz wola uzywac ramowych hotspotów tsm niz netii jak nie ma zasiegu z tej kablówki

mir67

z tego co wiem to bły problemy z powodu utrudnień ze strony tpsa

lecz pare dni teemu NEtia podpisała nowa umowe tpsa

miedzy inymi o wzajemnym dostepie do swoich sieci.

co konczy tamte problemy raz na zawsze

mcozio

ja i tak z 3miasta takze mi to wsio ryba - słyszałem o tym przypadku jak i problemach w pomorskim w kołokach nowego dworu gdanskiego - ten sprzet netii do wimaxa niestety jest słaby i pasmo wąskie