Oprogramowanie forum zostało zaktualizowane. Zmienił się sposób logowania: jako nazwy użytkownika należy użyć tzw. "nazwy wyświetlanej" jeśli była różna od poprzedniego loginu lub adresu email.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
sirroman

AP na linuxie - moje arty

4 posty w tym temacie

Poniewaz zielonej szkolki jak nie bylo tak nie ma, postanowilem udostepnic moje arty, ktore teraz znajduja sie na moim prywatnym koncie www. Zachecam do lektury/pytan/konstruktywnej krytyki

http://sirroman.blox.pl/2007/05/Moje-arty-...naszkolkpl.html

I na koniec jedna uwaga! Zastrzegam sobie prawo do udostepniania moich artów. Czyli bez mojej zgody i wiedzy prosze ich nie powielac/nie udostepniac w jakiejkolwiek formie. Napisałem to bo już w kilku miejscach na necie widziałem moje arty - co prawda podpisane moim nazwiskiem i nie zmienione w stosunku do oryginalu jednak zamieszczone bez mojej zgody i wiedzy.

0

Mam problem z instalacją hostap. Zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją. Przy make wywala:

...

-DEAP_TLS_FUNCS -DPKCS12_FUNCS -DINTERNAL_SHA256 -DCONFIG_IPV6   -c -o tls_openssl.o tls_openssl.c

tls_openssl.c:23:25: warning: openssl/ssl.h: Nie ma takiego pliku ani katalogu

tls_openssl.c:24:25: warning: openssl/err.h: Nie ma takiego pliku ani katalogu

tls_openssl.c:25:28: warning: openssl/pkcs12.h: Nie ma takiego pliku ani katalogu

tls_openssl.c:26:28: warning: openssl/x509v3.h: Nie ma takiego pliku ani katalogu

tls_openssl.c:43: error: expected specifier-qualifier-list before ‘SSL’

tls_openssl.c: In function ‘tls_show_errors’:

tls_openssl.c:76: warning: implicit declaration of function ‘ERR_error_string’

tls_openssl.c:76: warning: implicit declaration of function ‘ERR_get_error’

tls_openssl.c:76: warning: format ‘%s’ expects type ‘char *’, but argument 5 has type ‘int’

...

idt

0

zainstaluj openssl i powinna byc gitara, z tego trace'a wynika, ze nie ma jakis plikow naglowkowych zwiazanych z openssl.

0

Sęk w tym, że openssl mam zainstalowane z repozytorium. Ale dla sprawdzenia wyrzuciem te z repo i sompilowaem ze źródel. Ciągle ten sam komunikat :(

0

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0