Skocz do zawartości

Zdjęcie

cisco epc3928 prędkość po wifi

• Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi w tym wątku

#1 lukilks

lukilks

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 07 styczeń 2017 - 10:58

Witam. Korzystam z modemu jak w temacie (internet w kablówce) mam problem z prędkością transmisji po wifi. Modem nie chce pracować z transmisja 300 Mbps. Zaznaczę ze karta w laptopie obsługuje ten standard i na modemie tplinka nie ma z tym problemu oczywiście jak zmienię szerokość pasma na 40 MHz. W cisco szerokość mam ustawiona na auto (20,40) nie mozna wybrać samego 40. wydaje mi sie ze modem cisco i tak pracuje z szerokością kanału 20 mimo wybrania auto a wtedy nie uzyskam chyba 300 Mbps. Czy jest jakiś sposób aby uzyskać 300 Mbps na tym cisco ?

Załączone pliki

• 0

#2 Janiaking

Janiaking

Specjalista

• Administratorzy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3030 Postów:

Napisany 07 styczeń 2017 - 11:51

zmień na kanał 3 , zobacz czy nie da sie na twojej karcie sieciowej wymusić tryby 300Mbps  w ustawieniach gdzieś

• 0
Behind your OS

the quieter you become, the more you are able to hear...

#3 lukilks

lukilks

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 08 styczeń 2017 - 01:42

na każdym kanale jest to samo. nie da sie w ustawieniach karty wymusić 300. router automatycznie ustawia 150 pewnie dlatego ze jest za dużo sieci do okoła. w cisco nie moge na sztywno ustawić 300 w tplinku sie da wiec chyba nic z tym niestety nie zrobię prócz korzystania z wifi przez tplinka chociaż zależało mi aby mieć jeden router tylko sisco. tak bedą musiały byc dwa :/
  • 0

#4 Janiaking

Janiaking

Specjalista

• Administratorzy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3030 Postów:

Napisany 08 styczeń 2017 - 09:45

możesz użyc tp-linka jako Access Pointa i nie bedzie to miec wiekszego znaczenia ze uzywasz dwoch urzadzen

• 0
Behind your OS

the quieter you become, the more you are able to hear...

#5 lukilks

lukilks

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 08 styczeń 2017 - 11:45

ja wiem ale zdecydowałem sie na router z wifi od dostawcy internetu zeby stało mi tylko jedno urządzenie nie dwa :) gdzie jeszcze za wifi z routerze liczą sobie więcej do abonamentu wiec bede musiał zawalczyć z nimi.
  • 0