Skocz do zawartości

Zdjęcie

Program RauI

• Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi w tym wątku

#1 fonesko

fonesko

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 23 październik 2008 - 16:56

Witam mam w laptopie zainstalowany program raui , jest to standardowy program do komunikacji wifi w Benq
Wiec szukając sieci nie zabezpieczonych pojawiaja mi sie ikonki ruterów oraz ikonki kart (expres card) wiec podłaczyłem sie do ikonki karty i inicjałami B/G niezabezpieczonej no i uzyskałem podłaczenie (siła sygnału znakomita) ale netu nie mam! Skanowałem kilkoma programami i pokazoje mi sie tylko w sieci moj komp a zaden inny nie sad.gif
Czy jest jakas szansa na neta?Skanowałem air snare , lanhelper
  • 0

#2 fonesko

fonesko

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 23 październik 2008 - 16:59

Dodam tylko ze mam antene yagi 19dbi która daje mi skutecznosc połączenia 90-100%
  • 0

#3 wojtekkkkkk

wojtekkkkkk

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 48 Postów:

Napisany 24 październik 2008 - 20:37

dzizas, moze filtracja,moze dhcp wylaczony, moze pppoe, moze ci pisac ze niezabezpiczona a ty w to wierzysz. starales sie cos wogole i tym poczytac?:/
  • 0

#4 fonesko

fonesko

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 26 październik 2008 - 10:08

Zrobiłem postepy smile.gif
mam połaczenie z gosciem tylko nie dziala mi internet , skanowałem i podmieniłem ip oraz mac, wystapił bład adresow ip, smile.gif czyli juz jestem blisko teraz musze jeszcze znalesc dns i brame . Podobno mam szukac adresow ip konczacych sie na 1 lub 254 czy to prawda? moze ktos ma inny pomysł jak moge znalesc brame i dns?
  • 0

#5 bitlan

bitlan

Czarny koń

• Moderatorzy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3091 Postów:
  • Zainteresowania:Informatyka, Elektronika

Napisany 26 październik 2008 - 22:49

wg. mnie dns mozesz uzyć dowolny.. tylko nie z TPSA bo nie wiadomo co za dostawca internetu a tpsa blokuje uzwanie ich dns z poza ich infrastruktury... tak ze najlepiej skorzystać ze standardowego... a na początek to mozna sie bawić zmieniać ip bramy i pingować jakieś ip smile.gif i wtedy dns nie trzeba
  • 0
[Pamiętaj, że w tej samej chwili, kiedy mówisz: "Poddaję się", ktoś inny, oceniając tę samą sytuację, mówi: "O rany, ale okazja".]

#6 fonesko

fonesko

Nowicjusz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 27 październik 2008 - 09:38

Wiec prosił bym o konkretna podpowiedz co zrobic zeby miec neta ? smile.gif
  • 0

#7 itsuxtobeme

itsuxtobeme

Nowicjusz